top of page
Yellow Envelope

IELTS / TOEFL Kursu

ENGLISHERS' kurumu görevlileri tarafından tasarlanan ve yürütülecek olan program akademisyen ve doktora öğrencileri rehberliğinde gerçekleşecektir. 

IELTS 

Program Açıklaması

IELTS üniversiteler, işverenler, göçmenlik kurumu yetkilileri ile profesyonel ortaklar da dâhil olmak üzere dünya çapında 9,000′den fazla kurum tarafından kabul edilen , uluslararası bir sınavdır.

Program İçeriği

IELTS programımızda öğrencilerimize sınav içeriğinde bulunan yazma, konuşma, okuma ve dinleme bölümleri ayrı ayrı çalışılarak gerekli sınav stratejileri öğretilir. Yapılan gerek becerileri ölçen gerekse tam deneme sınavlarıyla sınava birebir aşinalık kazandırılır.

Program Detayları

Toplam Program Süresi: 87 Saat
Programa Kayıt İçin Zorunlu Minimum Seviye: B2 Intermediate seviyesinin bitirilmesi gerekir.
Yaşl grubu: 15 yaş ve üstü
Programın Kitabı: Focus on IELTS – Sue O’Connell- Pearson-Longman

TEOFL

Program Açıklaması

TOEFL dünyada en çok geçerliliği olan İngilizce dili sınavıdır ve Avustralya, Kanada, Birleşik Krallık ve Birleşik Devletler de dahil olmak üzere 130’dan fazla ülkede bulunan 9000’den fazla kolej, üniversite ve kurum tarafından geçerliliği kabul edilmektedir.

Program İçeriği

TOELF sınavına hazırlık öncesi yapılan tanımlama testleriyle öğrencilerimizin zayıf ve kuvvetli yönleri belirlenir. Buna uygun olarak; öğrencilere önce her bir bölüm için ayrı sınav stratejileri çalıştırılır. Ardından yapılan hem beceri hem de tam deneme sınavlarıyla hazırlık tamamlanır.

Program Detayları

Toplam Program Süresi: 72 Saat
Programa Kayıt İçin Zorunlu Minimum Seviye: B2 Intermediate seviyesinin bitirilmesi gerekir.
Yaşl grubu: 15 yaş ve üstü
Programın Kitabı: Longman TOEFL IBT – Deborah Phillips

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

bottom of page